Aktualności

Spotkajmy się na Targach Energetics w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS.
Lublin, 14-16.11.2017r. hala C, stoisko nr 24
W ramach grupy kapitałowej, na naszym stoisku można spotkać się z przedstawicielami firmy Energy Composites (EC).
Zapraszamy od godziny 9.00.

Jarosław Schabowski w zespole Alumast

Do naszego zespołu dołączył Jarosław Schabowski - ceniony ekspert z zakresu oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jest on autorem publikacji naukowych i artykułów w prasie branżowej. Prowadzi wykłady w zakresie nowoczesnych systemów oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na kursach audytorów BRD oraz Studiach Podyplomowych „Inżynierii Ruchu Drogowego”. W ramach Centrum Szkoleniowego Perspektywa Ekspertów prowadzi szkolenia dla przedstawicieli administracji drogowej wszystkich szczebli, kadry techniczno-inżynierskiej firm projektowych i wykonawczych. Współpracuje z jednostkami naukowo-badawczymi.
W spółce Alumast S.A. Jarosław Schabowski objął funkcję Pełnomocnika Zarządu i Dyrektora ds. BRD i Rozwoju Kompozytów.
Dzięki współpracy z ekspertem, będziemy mogli dynamiczniej realizować misję rozwoju i produkcji konstrukcji zapewniających bierne bezpieczeństwo w czasie zaistniałej kolizji lub wypadku drogowego.
Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem:
e-mail: jschabowski@alumast.eu
kom.: +48/ 609 003 225

4-5 października Wizja Zero 2017

4-5 października grupa kapitałowa Alumast będzie uczestniczyć w Wizji Zero 2017, podczas której nasze kompozytowe słupy i żerdzie poddane będą crash testom. Będziemy również prowadzić prezentacje "Słupy kompozytowe – nowoczesne rozwiązania dla bezpiecznej infrastruktury drogowej" oraz "Innowacyjne SMART POLE w trosce o bezpieczeństwo i komfort na przejściach dla pieszych".

ZAPROSZENIE NA TARGI ENERGETAB

Zachęcamy do spotkania się z Nami podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB, które odbędą się 12-14 września 2017r. Oprócz firmy Alumast (plener L3, stoisko 7 i 17), w Targach – jak co roku – uczestniczy również Energy Composites (plener L3, stoisko 18). ZAPRASZAMY!

Zawarcie porozumienia

Zawarcie porozumienia w przedmiocie realizacji roszczeń wynikających z praw do korzystania na terytorium Polski z wzorów przemysłowych na tzw. flagi piórowe

Dworzec kolejowy w Gliwicach

Zobacz już dziś film z realizacji Alumastu – tym razem nasze kompozytowe słupy oświetleniowe możesz znaleźć na dworcu kolejowym w Gliwicach!

Zaproszenie na targi MTP Expopower

23-25 maja 2017 spółka Energy Composites ma przyjemność uczestniczyć w MTP Expopower. W ofercie będziemy prezentować m.in. innowacyjną kompozytową żerdź wzmocnioną współfinansowaną z funduszy unijnych.
W imieniu spółki – serdecznie zapraszamy na stoisko nr 66 w pawilonie 7A!

Zapraszamy na Targi Autostrada

Zapraszamy na Targi Autostrada – Polska w Kielcach, które odbędą się 9-11 maja 2017r.! Nasze stoisko nr 5 będzie w hali E w ramach Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Wśród prezentowanych produktów, będzie wysoce rozwinięty technologicznie słup Smartpole na przejścia dla pieszych. ZAPRASZAMY!

Życzymy Wesołych Świąt!

Prezentacja słupa Smartpole na przejścia dla pieszych

Podczas prezentacji słupa Smartpole na przejścia dla pieszych obecni będą przedstawiciele: ZDM Warszawa, Straży Miejskiej, Wydziału Ruchu Drogowego Policji, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego M. St. Warszawa, MZD Kielce, Władze Dzielnicy Bielany oraz Pragi Południe