Aktualności

Targi Light + Building

W dniach 18-23.03.2018 we Frankfurcie nad Menem odbędą się targi Light + Building, na które serdecznie zapraszamy.
Zaprezentujemy swoje produkty i najnowsze rozwiązania dla oświetlenia każdej ulicy.
Zapraszamy!!!

Spotkajmy się...

Już od jutra bierzemy udział w seminariach dla architektów, projektantów, biur projektowych i inwestorów instytucjonalnych z cyklu Drogownictwo i Infrastruktura. Podczas każdego spotkania poruszymy temat bezpieczeństwa, jakości oraz najnowszych rozwiązań technologicznych w infrastrukturze drogowej.
Będziemy w trzech miastach:
- 30 stycznia – w Katowicach (Best Western Premier Hotel, ul. Bytkowska 1a)
- 31 stycznia – w Krakowie (Hotel Swing, ul. Dobrego Pasterza 124)
- 1 lutego – we Wrocławiu (Haston Congress Center, ul. Irysowa 1-3)
Udział w seminarium: bezpłatny
Patronat: www.magazynbudowlany.pl
Serdecznie zapraszamy – jeszcze mamy wolne miejsca – wystarczy wysłać wiadomość na: biuro@emgb.pl

Spotkajmy się na Targach Energetics w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS.
Lublin, 14-16.11.2017r. hala C, stoisko nr 24
W ramach grupy kapitałowej, na naszym stoisku można spotkać się z przedstawicielami firmy Energy Composites (EC).
Zapraszamy od godziny 9.00.

Jarosław Schabowski w zespole Alumast

Do naszego zespołu dołączył Jarosław Schabowski - ceniony ekspert z zakresu oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jest on autorem publikacji naukowych i artykułów w prasie branżowej. Prowadzi wykłady w zakresie nowoczesnych systemów oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na kursach audytorów BRD oraz Studiach Podyplomowych „Inżynierii Ruchu Drogowego”. W ramach Centrum Szkoleniowego Perspektywa Ekspertów prowadzi szkolenia dla przedstawicieli administracji drogowej wszystkich szczebli, kadry techniczno-inżynierskiej firm projektowych i wykonawczych. Współpracuje z jednostkami naukowo-badawczymi.
W spółce Alumast S.A. Jarosław Schabowski objął funkcję Pełnomocnika Zarządu i Dyrektora ds. BRD i Rozwoju Kompozytów.
Dzięki współpracy z ekspertem, będziemy mogli dynamiczniej realizować misję rozwoju i produkcji konstrukcji zapewniających bierne bezpieczeństwo w czasie zaistniałej kolizji lub wypadku drogowego.
Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem:
e-mail: jschabowski@alumast.eu
kom.: +48/ 609 003 225

4-5 października Wizja Zero 2017

4-5 października grupa kapitałowa Alumast będzie uczestniczyć w Wizji Zero 2017, podczas której nasze kompozytowe słupy i żerdzie poddane będą crash testom. Będziemy również prowadzić prezentacje "Słupy kompozytowe – nowoczesne rozwiązania dla bezpiecznej infrastruktury drogowej" oraz "Innowacyjne SMART POLE w trosce o bezpieczeństwo i komfort na przejściach dla pieszych".

ZAPROSZENIE NA TARGI ENERGETAB

Zachęcamy do spotkania się z Nami podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB, które odbędą się 12-14 września 2017r. Oprócz firmy Alumast (plener L3, stoisko 7 i 17), w Targach – jak co roku – uczestniczy również Energy Composites (plener L3, stoisko 18). ZAPRASZAMY!

Zawarcie porozumienia

Zawarcie porozumienia w przedmiocie realizacji roszczeń wynikających z praw do korzystania na terytorium Polski z wzorów przemysłowych na tzw. flagi piórowe

Dworzec kolejowy w Gliwicach

Zobacz już dziś film z realizacji Alumastu – tym razem nasze kompozytowe słupy oświetleniowe możesz znaleźć na dworcu kolejowym w Gliwicach!

Zaproszenie na targi MTP Expopower

23-25 maja 2017 spółka Energy Composites ma przyjemność uczestniczyć w MTP Expopower. W ofercie będziemy prezentować m.in. innowacyjną kompozytową żerdź wzmocnioną współfinansowaną z funduszy unijnych.
W imieniu spółki – serdecznie zapraszamy na stoisko nr 66 w pawilonie 7A!

Zapraszamy na Targi Autostrada

Zapraszamy na Targi Autostrada – Polska w Kielcach, które odbędą się 9-11 maja 2017r.! Nasze stoisko nr 5 będzie w hali E w ramach Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Wśród prezentowanych produktów, będzie wysoce rozwinięty technologicznie słup Smartpole na przejścia dla pieszych. ZAPRASZAMY!