Aktualności

ZAPROSZENIE NA TARGI ENERGETAB

Zachęcamy do spotkania się z Nami podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB, które odbędą się 12-14 września 2017r. Oprócz firmy Alumast (plener L3, stoisko 7 i 17), w Targach – jak co roku – uczestniczy również Energy Composites (plener L3, stoisko 18). ZAPRASZAMY!

Zawarcie porozumienia

Zawarcie porozumienia w przedmiocie realizacji roszczeń wynikających z praw do korzystania na terytorium Polski z wzorów przemysłowych na tzw. flagi piórowe

Dworzec kolejowy w Gliwicach

Zobacz już dziś film z realizacji Alumastu – tym razem nasze kompozytowe słupy oświetleniowe możesz znaleźć na dworcu kolejowym w Gliwicach!

Zaproszenie na targi MTP Expopower

23-25 maja 2017 spółka Energy Composites ma przyjemność uczestniczyć w MTP Expopower. W ofercie będziemy prezentować m.in. innowacyjną kompozytową żerdź wzmocnioną współfinansowaną z funduszy unijnych.
W imieniu spółki – serdecznie zapraszamy na stoisko nr 66 w pawilonie 7A!

Zapraszamy na Targi Autostrada

Zapraszamy na Targi Autostrada – Polska w Kielcach, które odbędą się 9-11 maja 2017r.! Nasze stoisko nr 5 będzie w hali E w ramach Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Wśród prezentowanych produktów, będzie wysoce rozwinięty technologicznie słup Smartpole na przejścia dla pieszych. ZAPRASZAMY!

Życzymy Wesołych Świąt!

Prezentacja słupa Smartpole na przejścia dla pieszych

Podczas prezentacji słupa Smartpole na przejścia dla pieszych obecni będą przedstawiciele: ZDM Warszawa, Straży Miejskiej, Wydziału Ruchu Drogowego Policji, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego M. St. Warszawa, MZD Kielce, Władze Dzielnicy Bielany oraz Pragi Południe

Wyprzedaże

Ruszyły wyprzedaże magazynowe w Alumast! Lista produktów dostępnych na stronie www.oprawyislupy.pl i www.maszty.com.pl

Koniecznie sprawdź – ilość produktów ograniczona!

Alumast przyjazny dla środowiska

Życzymy Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!